Contact

Centraal Parochie Secretariaat

Parochie Sint Jan de Doper

Bezoek- en postadres
Aalberseplein 2 2805 EG Gouda

Contact
Tel. 0182-513056  e-mail: parochie@sintjandd.nl

Het secretariaat is bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00 - 14.00 uur

Bankrekening
NL28RABO0157573141 (Rabobank)

 

Secretariaat Bodegraven, Overtocht 20, 2411 BV  Bodegraven

tel.0172-612255 e-mail: bodegraven@sintjandd.nl 

Open: Ma, Wo, Do, Vrij 9.00 - 12.00 uur

 

Secretariaat Boskoop,A.P.van Neslaan 50, 2771 DE  Boskoop

tel.0172-212309 e-mail: boskoop@sintjandd.nl

Open: Ma, Di, Wo, Do 9.00 - 11.30 uur

 

Secretariaat Gouda, Aalberseplein 2, 2805 EG  Gouda

tel.0182-523801 e-mail: gouda@sintjandd.nl 

Open: Ma, Wo, Vrij 9.30 - 12.00 uur

 

Secretariaat Moordrecht, Aalberseplein 2, 2805 EG  Gouda

tel.0182-523801 e-mail: moordrecht@sintjandd.nl 

Open: Ma, Wo, Vrij 9.30 - 12.00 uur

 

Secretariaat Reeuwijk, Dorpsweg 22, 2811 KH  Reeuwijk

tel.0182-392310 e-mail: reeuwijk@sintjandd.nl 

Open: Di, Wo, Do 9.00 - 12.00 uur

 

Secretariaat Waddinxveen, Zuidkade 176, 2841 JJ  Waddinxveen

tel.0182-612452 e-mail: waddinxveen@sintjandd.nl 

Open: Ma, Di, Do, Vrij 9.00-12.00 uur