Vieringen deze week

Selecteer maand

 

   
 Kerk    Voorganger  Muziek  Lector  Beamer  Koster  Misdienaar  
  maandag 18 december
Josephkerk 19:30 Pater Bos, Pastoor van Klaveren, Kapelaan van Paassen Frank en Emy Jansons Hans Swinkels Carmen Arts en Bernadet Albers
  dinsdag 19 december
Ontmoetingskerk Waddinxveen 10:00 Diaken Everts
Sint Victorkerk 19:00 Kapelaan van Paassen
  woensdag 20 december
Dagkapel Reeuwijk 09:00 Pastor Schuurmans
Rijngaarde Bodegraven 14:00 Kapelaan van Paassen
  donderdag 21 december
OLV Hemelvaartkerk 09:00 Jopie Koop
Reehorst Reeuwijk 09:30 Pastor Schuurmans
De Akker school Boskoop 16:30 Kapelaan van Paassen
Speel en Werkhoeve school Bodegraven 17:00 Diaken Everts
Bijenkorf school Gouda 18:00 Kapelaan van Paassen
  vrijdag 22 december
Pater Eymardkapel 09:00 Marianne Steur
Willibrorduskerk 09:00 Werkgroep
Jozefschool Moordrecht 09:00 Kapelaan van Paassen
Irishof Gouda 10:00 Pater Boomaerts
Regenboogschool Waddinxveen 11:00 Diaken Everts
  zaterdag 23 december
Vijferhof Bodegraven 14:30 Pastor Schuurmans
Willibrorduskerk 19:00 Pastoor van Klaveren Herenkoor St. Caecilia
Joannes de Doperkerk 19:00 Kapelaan van Paassen Stil
  zondag 24 december (Kerstnacht)
Petrus en Pauluskerk 09:00 Kapelaan van Paassen Henriette van Dijk Arie van Leeuwen Tessa en Lotte
Josephkerk 11:00 Pastoor van Klaveren Henriette van Dijk Hans Swinkels Hans Swinkels/Ben vd Berg Joop de Vos Kees-Jan
OLV Hemelvaartkerk 16:30 Werkgroep Henriette van Dijk Hendrik Blauwendraet Tonny v.d. Hooren
Sint Victorkerk 19:00 Pastoor van Klaveren Familiekoor Koen v.d.Ham Angelo Bambi Yulis
Petrus en Pauluskerk 19:00 Diaken Everts CantaRellen Jolanda van Leeuwen
Willibrorduskerk 19:00 Kapelaan van Paassen Gelegenheidskoor
Joannes de Doperkerk 19:00 Pater Hoogland Familiekoor Wesley, Silvia , Daan
Josephkerk 19:00 Pastor Schuurmans, Melchior Kerklaan Kinderkoor Pax Hans Swinkels Angelique Deichmann en Koos Ligthart
Ontmoetingskerk Zevenhuizen 19:30 Pastor Bosman
Willibrorduskerk 21:00 Pastor Schuurmans, Melchior Kerklaan Gemengd koor Bodegraven
Joannes de Doperkerk 21:00 Diaken Everts Quo Vadis Martin en Marjolein
Josephkerk 21:00 Pastoor van Klaveren Koor Padua Lia Sevenhoven Loes Luimes Carmen Arts en Frank Marcus Louise, Sjoerd, Thom en Joris
Johannes' Onthoofding 21:00 Kapelaan van Paassen Just Between Eva en Sander
Petrus en Pauluskerk 21:00 Pater Hoogland Ecclesiakoor Lily van Dijk Fiona,Lieke,Lotte
Willibrorduskerk 23:00 Pater Hoogland Alegria Middenkoor
OLV Hemelvaartkerk 23:00 Pastoor van Klaveren Noorderkoor Zita Kolder Tonny v.d. Hooren Hendrik, Stephanie en Sarah
Petrus en Pauluskerk 23:00 Kapelaan van Paassen Alzandokoor Rick,Annette,Daan
Sint Victorkerk 23:00 Diaken Everts Themakoor His Revolution Tonny Moerings Heleen Patrick