Weekendvieringen

Selecteer maand

 

   
 Kerk    Voorganger  Muziek  Lector  Beamer  Koster  Misdienaar  
  vrijdag 04 mei (Heilig Hart van Jezus)
OLV Hemelvaartkerk 19:30 Pastoor van Klaveren
  zaterdag 05 mei
Willibrorduskerk 19:00 Kapelaan van Paassen Dameskoor Sint Lucia
Joannes de Doperkerk 19:00 Pastoor van Klaveren Quo Vadis Martin en Marjolein
  zondag 06 mei
Joannes de Doperkerk 09:00 Pastor Schuurmans Joannes de Doperkoor
OLV Hemelvaartkerk 09:00 Werkgroep Muziekgroep Jopie Koop Tonny v.d. Hooren
Johannes' Onthoofding 09:00 Pastoor van Klaveren Matthij Moons Bianca Steenbergen Tinie Steenbergen Christijan en Quinten
Petrus en Pauluskerk 09:00 Kapelaan van Paassen Caecilia koor Eline van Zoest Lieke,Julia,Emma
Willibrorduskerk 11:00 Pastor Schuurmans Herenkoor St. Caecilia
Josephkerk 11:00 Kapelaan van Paassen Noorderkoor Zita Kolder Marcel Berendschot Angelique Deichmann Sjoerd, Thom en Paolo
Sint Victorkerk 11:00 Pastoor van Klaveren Henk Koolmees Koen v.d.Ham Maruscha Patrick
Sint Victorkerk 13:00 Pastoor van Klaveren
Petrus en Pauluskerk 14:30 Kapelaan van Paassen
Sint Victorkerk 16:30 Pastoor van Klaveren
  donderdag 10 mei (Hemelvaartsdag)
Joannes de Doperkerk 09:00 Diaken Everts Joannes de Doperkoor
OLV Hemelvaartkerk 09:00 Pastoor van Klaveren Marjo Broos Tonny v.d. Hooren
Petrus en Pauluskerk 09:00 Kapelaan van Paassen Caecilia koor Leo van Zoest Anna en Annette
Willibrorduskerk 11:00 Kapelaan van Paassen Herenkoor St. Caecilia
Sint Victorkerk 11:00 Pastoor van Klaveren, Diaken Everts Henk Koolmees Tonny Moerings Maruscha Patrick Arjan Angelo
  zaterdag 12 mei
Willibrorduskerk 19:00 Werkgroep Alegria Middenkoor
Sint Victorkerk 19:00 Pater Hoogland Jan Aronson Ad van Luijn Maruscha Patrick
Joannes de Doperkerk 19:00 Werkgroep Quo Vadis Pinksternoveen
  zondag 13 mei
Joannes de Doperkerk 09:00 Pastoor van Klaveren Samenzang Yenthe en Yannick
OLV Hemelvaartkerk 09:00 Pater Hoogland Gouda Oostkoor Kees van de Pouw Tonny v.d. Hooren Kees-Jan
Johannes' Onthoofding 09:00 Werkgroep Henk Koolmees Gerard Spijkereman Gerard Steenbergen
Petrus en Pauluskerk 09:00 Kapelaan van Paassen Bettie Schouten Ingrid van Uffelen Tessa,LottevV,Romee
Willibrorduskerk 11:00 Kapelaan van Paassen Herenkoor St. Caecilia
Josephkerk 11:00 Pastoor van Klaveren Maria Syurine Lia Sevenhoven Amjad Toma Henk Marcus Kees-Jan, Eva en Joris
Sint Victorkerk 11:00 Pater Hoogland Agnes van Rutten
  zaterdag 19 mei
Willibrorduskerk 19:00 Pastoor van Klaveren Gemengd koor Bodegraven
OLV Hemelvaartkerk 19:00 Kapelaan van Paassen Roelof van Dijk Willem den Boer Cees Koop Anne-Catelijn en Eva
  zondag 20 mei (Eerste Pinksterdag)
Joannes de Doperkerk 09:00 Kapelaan van Paassen Joannes de Doperkoor
OLV Hemelvaartkerk 09:00 Diaken Everts Antoniuskoor Wilma van Erdewijk Tonny v.d. Hooren
Johannes' Onthoofding 09:00 Pater W.Peeters Just Between Ellen Spruijt Gerard Spijkerman Sander en Eva
Petrus en Pauluskerk 09:00 Pastoor van Klaveren Ecclesiakoor Jolanda de Jong Rosalie,Wouter,LottevM
Dorpshuis Swanla 10:15 Pastor Bosman
Willibrorduskerk 11:00 Werkgroep Cantorgroep Bodegraven
Josephkerk 11:00 Pastoor van Klaveren, Diaken Everts Koor Padua Bernadet Albers Jim Krijnen Koos Ligthart Hendrik, Sjoerd, Thom en Sarah
Sint Victorkerk 11:00 Kapelaan van Paassen Gemengd koor Sint Victor, Schola Cantorum Waddinxveen Tonny Moerings Maruscha Patrick Angelo Arjan
  maandag 21 mei (Maria Moeder van de Kerk)
Joannes de Doperkerk 09:00 Kapelaan van Paassen Quo Vadis Michelle en Silvia
Josephkerk 11:00 Pastoor van Klaveren Jan Aronson Jopie Koop Hans Swinkels Jan Stam
  donderdag 24 mei
Sint Victorkerk 19:30 Pastoor van Klaveren, Mgr. van den Hende, Kapelaan van Paassen, Pastor Schuurmans, Diaken Everts
  zaterdag 26 mei
Willibrorduskerk 19:00 Kapelaan van Paassen Cantorgroep Bodegraven
Sint Victorkerk 19:00 Pastoor van Klaveren Henk Koolmees Dorenda Gerts Maruscha Patrick
  zondag 27 mei (Heilige Drie-eenheid)
Joannes de Doperkerk 09:00 Kapelaan van Paassen Eerste Heilige Communie Wesley , Michelle
OLV Hemelvaartkerk 09:00 Pater Hoogland Henri√ętte van Dijk Wilma van Erdewijk Tonny v.d. Hooren Jaap
Johannes' Onthoofding 09:00 Pastor Schuurmans Adrie Glissenaar (ovb) Ria Glissenaar Tinie Steenbergen
Petrus en Pauluskerk 09:00 Pastoor van Klaveren cantarellen
Willibrorduskerk 11:00 Pater Hoogland Herenkoor St. Caecilia
Josephkerk 11:00 Kapelaan van Paassen Kinderkoor Pax Norbert Bakker Loes Luimes Carmen Arts en Frank Marcus (reserve: José Ligtha Hendrik, Eva, Jeroen en Joris
Sint Victorkerk 11:00 Pastoor van Klaveren Themakoor His Revolution Agnes van Rutten