Weekendvieringen

Selecteer maand

 

   
 Kerk    Voorganger  Muziek  Lector  Beamer  Koster  Misdienaar  
  dinsdag 01 januari (Maria Moeder van God)
Josephkerk 11:00 Pastoor van Klaveren Karina Markarova Zita Kolder Hans Swinkels Frank Marcus Maruscha
  vrijdag 04 januari (Heilig Hart van Jezus)
OLV Hemelvaartkerk 19:30 Pastoor van Klaveren
  zaterdag 05 januari
OLV Hemelvaartkerk 17:00 Pastoor van Klaveren Henriette van Dijk Marjo Broos Tonny v.d. Hooren Kees-Jan
Joannes de Doperkerk 19:00 Pastoor van Klaveren Joannes de Doperkoor Yenthe en Yannick
Johannes' Onthoofding 19:00 Pater Bos
  zondag 06 januari (Driekoningen)
Willibrorduskerk 09:00 Pastoor van Klaveren Dameskoor Sint Lucia
Petrus en Pauluskerk 09:00 Pater Hoogland Ceciliakoor Arie van Leeuwen Fiona en Lieke
Josephkerk 11:00 Pater Hoogland, Pastor Schuurmans Kinderkoor Pax Hendrik Blauwendraat Loes Luimes/Ben vd Berg Joop de Vos en Koos Ligthart Robin, Eva en Elynn
Sint Victorkerk 11:00 Pastoor van Klaveren Jongeren Tonny Moerings Heleen Angelo
Nieuwerbrug 11:30 gebedsleiding
Sint Victorkerk 13:00 Pastoor van Klaveren
Sporthal de Plataan Boskoop 16:30 Pastoor van Klaveren
  zaterdag 12 januari
OLV Hemelvaartkerk 17:00 Pastoor van Klaveren Maria Syurina Kees vd Pouw Tonny v.d. Hooren Louise en Joris
Joannes de Doperkerk 19:00 Pastoor van Klaveren Joannes de Doperkoor Wesley en Marijn
Johannes' Onthoofding 19:00 Pater Hoogland
  zondag 13 januari
Willibrorduskerk 09:00 Pater Hoogland Herenkoor St. Caecilia
Petrus en Pauluskerk 09:00 Pastoor van Klaveren, Diaken Everts Ecclesiakoor Arie van Leeuwen Emma, Anna en Fenne
Joannes de Doperkerk 09:00 gebedsleiding Quo Vadis Nieuwjaarskoffie
Josephkerk 11:00 Pater Hoogland Antoniuskoor Hans Swinkels Amjad Toma José Ligthart Sjoerd, Thom en Paolo
Sint Victorkerk 11:00 Pastoor van Klaveren, Diaken Everts Themakoor His Revolution Nico van Grieken Arjan Jin Hu
  zaterdag 19 januari
OLV Hemelvaartkerk 17:00 Pater Hoogland Gouda Oostkoor Wilma Erdewijk Tonny v.d. Hooren Anne-Catelijn en Sam
Joannes de Doperkerk 19:00 Pater Hoogland Samenzang Michelle
Petrus en Pauluskerk 19:00 Pastoor van Klaveren, Mgr. van den Hende Alzandokoor Tessa, Annette en Wouter
  zondag 20 januari
Petrus en Pauluskerk 09:00 Diaken Everts Ecclesiakoor
Hervormde kerk Zevenhuizen 10:00 gebedsleiding
Willibrorduskerk 11:00 Pastoor van Klaveren, Mgr. van den Hende JK Willibrordus
Josephkerk 11:00 Pastor Schuurmans Koor van de Ontmoetinsgskerk, en Maria Syurina n.v.t. Jim Krijnen Henk Marcus
Dorpskerk Moordrecht 11:00 Diaken Everts
Sint Victorkerk 11:00 Pater Hoogland Gemengd koor Sint Victor Tonny Moerings Heleen Angelo
  zaterdag 26 januari
OLV Hemelvaartkerk 17:00 Pastoor van Klaveren Muziekgroep Willem den Boer Jose Ligthart Kees-Jan
Joannes de Doperkerk 19:00 Pastoor van Klaveren, Melchior Kerklaan Joannes de Doperkoor
Johannes' Onthoofding 19:00 Pater Hoogland
  zondag 27 januari
Willibrorduskerk 09:00 Pastoor van Klaveren Herenkoor St. Caecilia
Petrus en Pauluskerk 09:00 Pater Hoogland Ceciliakoor Dorien van Leeuwen Crista, Inge en Fenne
Ontmoetingskerk Waddinxveen 10:00 Diaken Everts
Josephkerk 11:00 Pater Hoogland Noorderkoor Zita Kolder Marcel Berendschot Angelique Deichmann Hendrik, Elisa en Joris