Weekendvieringen

Selecteer maand

 

   
 Kerk    Voorganger  Muziek  Lector  Beamer  Koster  Misdienaar  
  zaterdag 01 september
Willibrorduskerk 19:00 Diaken Everts JK Willibrordus
Petrus en Pauluskerk 19:00 Pastoor van Klaveren Ecclesiakoor Leo van Zoest Fiona, Julia en Emma
Sint Victorkerk 19:00 Kapelaan van Paassen H.Koolmees en J.de Groot Dorenda Gerts Maruscha en Patrick
  zondag 02 september
Joannes de Doperkerk 09:00 Pastoor van Klaveren Joannes de Doperkoor Sylvia en Yenthe
OLV Hemelvaartkerk 09:00 Kapelaan van Paassen Maria Syurina Wilma Erdewijk Tonny v.d. Hooren Jaap
Johannes' Onthoofding 09:00 gebedsleiding Matthij Moons
Petrus en Pauluskerk 09:00 Diaken Everts Caecilia koor Lily van Dijk
Willibrorduskerk 11:00 Melchior Kerklaan Gemengd koor Bodegraven
Josephkerk 11:00 Pastoor van Klaveren Frank Jansons Bernadet Albers Amjad Toma Carmen Arts Stephanie, Paolo en Sarah
Sint Victorkerk 11:00 Diaken Everts J.Aronson en A.v.Bruinessen Nico van Grieken Heleen en Angelo
Dorpshuis Swanla 11:00 Kapelaan van Paassen
Willibrorduskerk 13:00 Pastoor van Klaveren
Joannes de Doperkerk 13:00 Kapelaan van Paassen
Sint Victorkerk 13:00 Diaken Everts
  zaterdag 08 september (Maria Geboorte)
Josephkerk 11:00 Kapelaan van Paassen Karina Markarova Wima Erdewijk Hans Swinkels Carmen Arts Jaap
Savelberg Gouda 16:00 Kapelaan van Paassen
Willibrorduskerk 19:00 Pater Bos Herenkoor St. Caecilia
OLV Hemelvaartkerk 19:00 Kapelaan van Paassen Muziekgroep Willem den Boer Cees Koop Anne-Catelijn en Sam
  zondag 09 september
OLV Hemelvaartkerk 09:00 gebedsleiding Henriette van Dijk Jopie Koop Tonny v.d. Hooren
Johannes' Onthoofding 09:00 Kapelaan van Paassen Just Between
Petrus en Pauluskerk 09:00 gebedsleiding Gedachteniskoor Wilco Dorresteijn
Joannes de Doperkerk 09:00 gebedsleiding samenzang
Zijdekerk, Boskoop 09:30 Pastor Schuurmans
Willibrorduskerk 11:00 gebedsleiding Cantorgroep Bodegraven
Josephkerk 11:00 Kapelaan van Paassen Antoniuskoor en Gouda Oostkoor Zita Kolder Loes Luimes Frank Marcus Sjoerd en Thom
Sint Victorkerk 11:00 gebedsleiding J.Aronson en A.v.Bruinessen Agnes van Rutten
  zaterdag 15 september
Anne Frankcentrum, Waddinxveen 10:00 Diaken Everts
Willibrorduskerk 19:00 gebedsleiding Cantorgroep Bodegraven
Sint Victorkerk 19:00 Pastor Peeters J.Aronson en A.v.Bruinessen Ad van Luijn Maruscha en Patrick
  zondag 16 september
Joannes de Doperkerk 09:00 gebedsleiding Joannes de Doperkoor
OLV Hemelvaartkerk 09:00 Kapelaan van Paassen Koor Padua Cees vd Pouw Tonny v.d. Hooren Sjoerd, Anne-Catelijn en Sam
Johannes' Onthoofding 09:00 gebedsleiding
Petrus en Pauluskerk 09:00 Diaken Everts Ecclesiakoor
Willibrorduskerk 11:00 Kapelaan van Paassen Herenkoor St. Caecilia
Josephkerk 11:00 Pastor Schuurmans Federatiekoor (PKN) nvt Hans Swinkels Bernadet Albers
Sint Victorkerk 11:00 Diaken Everts Gemengd koor Sint Victor Tonny Moerings Heleen en Angelo
  zaterdag 22 september
Willibrorduskerk 19:00 Pater Bos Herenkoor St. Caecilia
Joannes de Doperkerk 19:00 Kapelaan van Paassen Quo Vadis Martin,Marjoelin,Yannick
Sint Victorkerk 19:00 Diaken Everts Dorenda Gerts Maruscha en Patrick
  zondag 23 september
Joannes de Doperkerk 09:00 Diaken Everts Joannes de Doperkoor
OLV Hemelvaartkerk 09:00 gebedsleiding Maria Syurina Marianne Steur Tonny v.d. Hooren
Johannes' Onthoofding 09:00 Pastoor van Klaveren
Petrus en Pauluskerk 09:00 Kapelaan van Paassen Cantarellen Jolanda van Leeuwen Rick, Daan en Lotte van Veen
Ontmoetingskerk Zevenhuizen 10:00 gebedsleiding
Willibrorduskerk 11:00 Diaken Everts Cantorgroep Bodegraven
Josephkerk 11:00 Kapelaan van Paassen Samenzang Lia Sevenhoven Jim Krijnen Henk Marcus Jaap, Stephanie en Sarah
Sint Victorkerk 11:00 Pastoor van Klaveren Schola Cantorum Waddinxveen Tonny Moerings Arjan en Angelo
  zaterdag 29 september (H.H.Michael, Gabriel, Rafael)
Willibrorduskerk 19:00 gebedsleiding Alegria Middenkoor
Petrus en Pauluskerk 19:00 Pastoor van Klaveren Ceciliakoor Jessica Rutte-Tertnik Lieke, Anna en Wouter
Sint Victorkerk 19:00 Kapelaan van Paassen J.Aronson en A.van Bruinessen Dorenda Gerts Maruscha en Patrick
  zondag 30 september
Joannes de Doperkerk 09:00 Pastoor van Klaveren Joannes de Doperkoor, Quo Vadis Wesly,Marijn,Michelle
OLV Hemelvaartkerk 09:00 Kapelaan van Paassen Vrijwilligerskoor ? Cees vd Pouw Tonny v.d. Hooren
Johannes' Onthoofding 09:00 gebedsleiding Henriette van Dijk
Petrus en Pauluskerk 09:00 Pater Hoogland Alzandokoor Ingrid van Uffelen Rosalie, Wendy en Charlotte
Willibrorduskerk 11:00 Kapelaan van Paassen Herenkoor St. Caecilia
Sint Victorkerk 11:00 Pastoor van Klaveren Themakoor His Revolution Koen van der Ham Heleen en Angelo
Josephkerk 11:00 Pater Hoogland Noorderkoor Norbert Bakker Marcel Berendschot Angelique Deichmann Jaap, Paolo en Elynn