Doordeweekse vieringen

Selecteer maand

 

   
 Kerk    Voorganger  Muziek  Lector  Beamer  Koster  Misdienaar  
  maandag 02 oktober
Joannes de Doperkerk 19:00 Pastoor van Klaveren
  dinsdag 03 oktober
Souburgh Waddinxveen 10:00
Sint Victorkerk 18:45 Vrijwilliger
Sint Victorkerk 19:00 Pastoor van Klaveren
  woensdag 04 oktober
Dagkapel Reeuwijk 09:00 Pastoor van Klaveren
Floravita Boskoop 10:00 Pastor Schuurmans
OLV Hemelvaartkerk 19:00 Vrijwilliger
  donderdag 05 oktober
OLV Hemelvaartkerk 08:40 Vrijwilliger
OLV Hemelvaartkerk 09:00 Kapelaan van Paassen
Reehorst Reeuwijk 09:30 Werkgroep
Vijferhof Bodegraven 14:15 Pastoor van Klaveren, Pastor Schuurmans
  vrijdag 06 oktober (Heilig Hart van Jezus)
Pater Eymardkapel 09:00 Kapelaan van Paassen
Willibrorduskerk 09:00 Werkgroep
Josephkerk 19:30 Pastoor van Klaveren Stilte
  maandag 09 oktober
Joannes de Doperkerk 19:00 Pastoor van Klaveren
  dinsdag 10 oktober
Sint Victorkerk 18:45 Vrijwilliger
Sint Victorkerk 19:00 Pastoor van Klaveren
  woensdag 11 oktober
Dagkapel Reeuwijk 09:00 Kapelaan van Paassen
OLV Hemelvaartkerk 19:00 Vrijwilliger
  donderdag 12 oktober
OLV Hemelvaartkerk 08:40 Vrijwilliger
OLV Hemelvaartkerk 09:00 Kapelaan van Paassen
Reehorst Reeuwijk 09:30 Pastoor van Klaveren
  vrijdag 13 oktober
Pater Eymardkapel 09:00 Jopie Koop
Willibrorduskerk 09:00 Pastoor van Klaveren
Irishof Gouda 10:00 Pater Boomaerts
  maandag 16 oktober
Savelberg Gouda 16:00 Kapelaan van Paassen, Maaike van Dijk
Joannes de Doperkerk 19:00 Diaken Everts
  dinsdag 17 oktober
Ontmoetingskerk Waddinxveen 10:00 Kapelaan van Paassen, Diaken Everts
Sint Victorkerk 18:45 Vrijwilliger
Sint Victorkerk 19:00 Kapelaan van Paassen
  woensdag 18 oktober
Dagkapel Reeuwijk 09:00 Pastor Schuurmans
Floravita Boskoop 10:00 Kapelaan van Paassen
Rijngaarde Bodegraven 14:00 Kapelaan van Paassen
OLV Hemelvaartkerk 19:00 Vrijwilliger
  donderdag 19 oktober
OLV Hemelvaartkerk 08:40 Vrijwilliger
OLV Hemelvaartkerk 09:00 Kapelaan van Paassen
Reehorst Reeuwijk 09:30 Werkgroep
  vrijdag 20 oktober
Pater Eymardkapel 09:00 Marianne Steur
Willibrorduskerk 09:00 Kapelaan van Paassen
  maandag 23 oktober
De Veste Gouda 14:00 Pastoor van Klaveren
Joannes de Doperkerk 19:00 Werkgroep
  dinsdag 24 oktober
Sint Victorkerk 18:45 Vrijwilliger
Sint Victorkerk 19:00 Pastoor van Klaveren
  woensdag 25 oktober
Dagkapel Reeuwijk 09:00 Werkgroep
OLV Hemelvaartkerk 19:00 Vrijwilliger
  donderdag 26 oktober
OLV Hemelvaartkerk 08:40 Vrijwilliger
OLV Hemelvaartkerk 09:00 Pastoor van Klaveren
Reehorst Reeuwijk 09:30 Kapelaan van Paassen
  vrijdag 27 oktober
Pater Eymardkapel 09:00 Jopie Koop
Willibrorduskerk 09:00 Pastoor van Klaveren
  maandag 30 oktober
Joannes de Doperkerk 19:00 Pastoor van Klaveren
  dinsdag 31 oktober
Sint Victorkerk 18:45 Vrijwilliger
Sint Victorkerk 19:00 Pastoor van Klaveren