Doordeweekse vieringen

Selecteer maand

 

   
 Kerk    Voorganger  
  vrijdag 01 december
Pater Eymardkapel 09:00 Jopie Koop
Willibrorduskerk 09:00 Pastoor van Klaveren
OLV Hemelvaartkerk 19:30 Pastoor van Klaveren
  maandag 04 december
Joannes de Doperkerk 19:00 Pastoor van Klaveren
  dinsdag 05 december
Souburgh Waddinxveen 10:00 Kapelaan van Paassen
  woensdag 06 december
Dagkapel Reeuwijk 09:00 Kapelaan van Paassen
  donderdag 07 december
OLV Hemelvaartkerk 09:00 Pastoor van Klaveren
Reehorst Reeuwijk 09:30 Werkgroep
Vijferhof Bodegraven 14:15 Kapelaan van Paassen
  vrijdag 08 december (Maria Onbevlekt Ontvangen)
Pater Eymardkapel 09:00 Kapelaan van Paassen
Willibrorduskerk 09:00 Pastoor van Klaveren
  dinsdag 12 december
Sint Victorkerk 19:00 Pastoor van Klaveren
  woensdag 13 december
De Ark Reeuwijk 09:30 Kapelaan van Paassen
Floravita Boskoop 10:00 Pastoor van Klaveren
Johannes' Onthoofding 10:00 Pater Bos
  donderdag 14 december
OLV Hemelvaartkerk 09:00 Pastoor van Klaveren
  vrijdag 15 december
Pater Eymardkapel 09:00 Marianne Steur
Willibrorduskerk 09:00 Pastoor van Klaveren
  maandag 18 december
Josephkerk 19:30 Pater Bos, Pastoor van Klaveren, Kapelaan van Paassen
  dinsdag 19 december
Ontmoetingskerk Waddinxveen 10:00 Diaken Everts
Sint Victorkerk 19:00 Kapelaan van Paassen
  woensdag 20 december
Dagkapel Reeuwijk 09:00 Pastor Schuurmans
Rijngaarde Bodegraven 14:00 Kapelaan van Paassen
  donderdag 21 december
OLV Hemelvaartkerk 09:00 Jopie Koop
Reehorst Reeuwijk 09:30 Pastor Schuurmans
De Akker school Boskoop 16:30 Kapelaan van Paassen
Speel en Werkhoeve school Bodegraven 17:00 Diaken Everts
Bijenkorf school Gouda 18:00 Kapelaan van Paassen
  vrijdag 22 december
Pater Eymardkapel 09:00 Marianne Steur
Willibrorduskerk 09:00 Werkgroep
Jozefschool Moordrecht 09:00 Kapelaan van Paassen
Irishof Gouda 10:00 Pater Boomaerts
Regenboogschool Waddinxveen 11:00 Diaken Everts
  zaterdag 23 december
Vijferhof Bodegraven 14:30 Pastor Schuurmans
  woensdag 27 december
Dagkapel Reeuwijk 09:00 Kapelaan van Paassen
Floravita Boskoop 10:00 Pastoor van Klaveren
  donderdag 28 december
OLV Hemelvaartkerk 09:00 Pastoor van Klaveren
Reehorst Reeuwijk 09:30 Diaken Everts
  vrijdag 29 december
Pater Eymardkapel 09:00 Jopie Koop
Willibrorduskerk 09:00 Pastoor van Klaveren