Aangepaste openingstijden secretariaten tijdens vakantieperiode


Aangepaste openingstijden secretariaten tijdens vakantieperiode

Aankomende weken vieren we Kerstmis en de jaarwisseling. Daardoor kan de bezetting van de secretariaten tijdens de kerstvakantie afwijken. Bekijk onderstaand overzicht om te zien of het secretariaat van uw geloofsgemeenschap geopend/gesloten is.

Centraal Parochie Secretariaat

Tel. 0182-51 30 56

Zaterdag 23 december t/m zondag 7 januari: gesloten. Ze zijn wel per mail bereikbaar.

U kunt altijd een mail sturen naar parochie@sintjandd.nl.

Bodegraven

Tel. 0172-61 22 55

Geopend op woensdag en vrijdag tussen 9.00 uur en 12.00 uur.

U kunt altijd een mail sturen naar bodegraven@sintjandd.nl

Boskoop

Tel. 0172-21 23 09

Vrijdag 22 december t/m zondag 7 januari: gesloten. Ze zijn wel per mail bereikbaar.

U kunt altijd een mail sturen naar boskoop@sintjandd.nl

Gouda

Tel. 0182-52 38 01

Geopend op woensdag en vrijdag tussen 9.30 uur en 12.00 uur.

U kunt altijd een mail sturen naar gouda@sintjandd.nl

Haastrecht

Tel. 0182-38 24 55

Geopend op dinsdag en donderdag tussen 9.00 uur en 12.00 uur.

U kunt altijd een mail sturen naar info@barnabasparochie.nl

Reeuwijk

Tel. 0182-39 23 10

Geopend op woensdag en donderdag tussen 9.00 uur en 12.00 uur.

U kunt altijd een mail sturen naar reeuwijk@sintjandd.nl

Schoonhoven

Tel. 0182-38 24 55

Geopend op dinsdag en donderdag tussen 9.00 uur en 12.00 uur.

U kunt altijd een mail sturen naar info@bartholomeusparochie.nl

Waddinxveen

Tel. 0182-61 24 52

Zaterdag 23 december t/m zondag 7 januari: gesloten. Ze zijn wel per mail bereikbaar.

U kunt altijd een mail sturen naar waddinxveen@sintjandd.nl



Sint Jan de Doper parochie