Verschillende verhalen en gezichten


Verschillende verhalen en gezichten

Verschillende verhalen en gezichten
Een inspirerend programma over grenzen heen. Ontmoet, proef en ontdek!

Woensdag 29 juni 2022 ‘Over grenzen heen’
Op woensdagavond 29 juni nemen we u graag mee op reis. Een reis vol verhalen.
Kamal Akawi (vluchteling, vrijwilliger, arts en dichter) draagt voor uit zijn gedichtenbundel “Een stille schreeuw” en Rob Lijesen neemt u mee in het boek “Bede aan de zee’ van Khaled Hoesseini,  met muzikale omlijsting verzorgd door Gerben Budding.

Anita Korevaar vertelt over het (wederzijds) belang van taallessen. En er is prachtige kunst te zien, passend bij het thema, gemaakt door leerlingen van het VMBO Goudse Waarden.
Het programma is van 19.45 – 21.30 uur in de Oud Katholieke Kerk in Gouda (Hoge Gouwe 107).

Zaterdag 2 juli 2022 ‘Proef & ontmoet’
Ook op zaterdagmiddag (13.00-17.00u) is er van alles te beleven in de Oud Katholieke Kerk en de Sint Joostkapel. Volg de workshop ‘Wereldmuziek’, geniet bij de koffie en thee van een internationaal hapje, bezoek de vrijwilligersmarkt of neem deel aan een bijzondere rondleiding door de stad. Kijk voor het volledige programma en de tijden op www.rvkgouda.nl/gouda750



Sint Jan de Doper parochie